Paweł Chomczyk

Jeníček a Mařenka: divadelní horor

věk 6+

na motivy pohádky O perníkové chaloupce bratří Grimmů

Scénář a režie: Paweł Chomczyk
Scénografie: Rafał Budnik, Pavel Hubička
Hudba: Piotr Klimek
Audiovizuální spolupráce: Sebastian Łukaszuk
Dramaturgie: Kateřina Šplíchalová Mocová
Překlad: Agnieszka Buchtová
Divadlo Radost

Anotace

Divadlo Radost
Divadelní horor na motivy pohádky O perníkové chaloupce bratří Grimmů.

Jeníček a Mařenka ve strašidelném lese. Co bude dál? Jaká bude Ježibaba?  Už jste nedočkaví? Určitě přijďte, pokud nemáte strach se bát.
Nečekejte, prosím, klasickou pohádku pro nejmenší. Pro odvážné děti od 6 let.
 
Moderní adaptace polského divadelníka na motivy bratrů Grimmových. S humorem i strašidelností. S živými herci, loutkami a videoprojekcemi.
Ano, bojíme se, ale mohli bychom s tím přestat? A jak to udělat? Jak být samostatný? Jak najít cestu domů? Potřebujeme ke všemu maminku a tatínka? Musíme se spolehnout na svého sourozence, pak přemůžeme zlou Ježibabu, která nás chce sníst. Ale hlavně to bude ohromně hororová zábava.

Projekt divadlo na divadle aneb jak to celé asi funguje... My také rádi natáčíme videa. Zveme vás na moderní zpracování klasické pohádky. Provedeme vás hlubokým lesem, ale i tajnými zákoutími divadelního zákulisí. I herci jsou jenom lidi. Kdo si vylosuje jakou roli? Kdo bude vodit loutky? Utečou Jeníček s Mařenkou zlé Ježibabě? Bojíte se rádi? Přijďte na naši multimediální show (s loutkami, hudbou a videoprojekcemi).
Divadlo Radost

Osoby a obsazení

Divadlo Radost
Vilém Čapek (Jeníček) | Jiří Skovajsa (Jeníček) | Barbora Dobišarová (Mařenka) | Andrea Hodíková j.h. (Mařenka) | Pavel Hubička (Ježibaba / Ředitel) | Jana Černá (Bílá kachnička)
Divadlo Radost

Fotogalerie

Divadlo Radost