Radostné divadelní studio: Konkurz

Vyhlašujeme konkurz do Radostného divadelního studia pro děti od 6 do 14 let!

Konkurz se uskuteční 26. 8. na Malé scéně Divadla Radost od 17:00 do 18:30 (vchod i vjezd z ulice Cejl). Účastníci konkurzu si připraví jednu písničku a jednu básničku (případně povídku) zpaměti a přinesou si cvičební úbor.

Radostné divadelní studio (RDS) je volnočasová aktivita pro děti, kterou již několik let provozuje Divadlo Radost. Pod vedením našich herců si tak mohou vyzkoušet práci s loutkou, kulisami a rekvizitami, vlastním hlasem a tělem v bezpečném prostředí našeho divadla. Dostanou se i do osvětlovací kabiny, ke zvukařskému pultu a naučí se pracovat s mikrofony či mikroporty a zkusí si i divadelní líčení! Děti tak mohou rozvíjet svou fantazii, pohyb, řeč, zpěv, tanec a výtvarné schopnosti.

Děti jsou na základě věku rozděleny do dvou skupin (I. skupina: 6 – 9 let, II. skupina: 9 – 14 let). Výuka probíhá po dobu školního roku nejčastěji na Malé scéně, někdy však i na Velké scéně, v Lodi či na Letní scéně (amfiteátr) každé úterý a zpravidla směřuje k vytvoření inscenace, kde děti zužitkují své získané zkušenosti v praxi. Inscenace však není hlavním cílem RDS, tím je právě cesta k ní, během které se děti učí i baví. Výslednou inscenaci (či ukázku z ní) pak na konci školního roku prezentují svým blízkým a veřejnosti.

Činnost I. skupiny probíhá každé úterý od 14:00 do 16:00, II. skupiny pak od 16:00 do 18:00. Školné je 5500 Kč / rok (lze platit i za pololetí). Pro více informací prosím kontaktujte Radima Sasínka na: sasinek@divadlo-radost.cz

Na setkání se těší lektoři RDS!

Naši partneři:

Mediální partneři

Divadlo Radost

příspěvková organizace
Bratislavská 216/32
602 00 Brno-Zábrdovice

IČO: 00489123
DIČ: CZ00489123
DS: k6dkmq9