Otevíráme Radost!

Divadlo Radost se letos poprvé stane součástí festivalu architektury Open House Brno, který proběhne o víkendu 18. – 19. 5. Cílem festivalu je otevřít architektonicky zajímavé budovy Brna veřejnosti, a tak svým návštěvníkům ukázat metropoli, jak ji ještě neznají. 

Budova Divadla Radost samozřejmě patří do výčtu brněnských architektonických skvostů. Divadlo od svého založení v roce 1947 prošlo několika rozsáhlými přestavbami, z nichž poslední začala roku 1999. Cílem byl vznik moderního divadelního prostoru s několika variantami pro různorodé inscenace. I díky architektovi Oldřichu Prokešovi se povedlo tento cíl naplnit, a proto v současnosti Divadlo Radost disponuje čtyřmi scénami: Velkou scénou, Malou scénou, Letní scénou a Lodí (dříve Muzeum loutek).

Kromě nás se tento rok festivalu účastní dalších 115 budov! Více informací o celém festivalu můžete najít na jeho webových stránkách Open House Brno.

Naše divadlo si můžete prohlédnout v sobotu 18. 5. od 10 do 13 hodin. V prostorách bude rozmístěno několik informačních panelů, jinak budou prohlídky tzv. samoobslužné. Trasu, směr i čas prohlídky si tak můžete vybrat úplně sami podle vlastních preferencí. 🙂 Rezervace nejsou nutné.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu! 

Naši partneři:

Mediální partneři

Divadlo Radost

příspěvková organizace
Bratislavská 216/32
602 00 Brno-Zábrdovice

IČO: 00489123
DIČ: CZ00489123
DS: k6dkmq9