Zrušené víkendové představení Operek

Vážení diváci, s lítostí Vám oznamujeme, že nedělní představení Operek, 23. 4. 2023 v 10:00 i 14:30 h, jsme z důvodu onemocnění v souboru nuceni zrušit. Vstupenky, které jste si zakoupili online Vám budou naším zprostředkovatelem, firmou Webticket, vráceny. Vstupenky zakoupené na pokladně našeho divadla můžete vracet do 30. 4. 2023.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň!

Nové webové stránky v testovací verzi

Vážení diváci, s radostí Vám představujeme novou podobu webových stránek. Usilovně jsme pracovali na jejich vylepšení, abychom Vám mohli důležité informace a služby přinášet v plné kvalitě i online. Pokud byste narazili na jakýkoliv nedostatek, budeme moc rádi za zpětnou vazbu, kterou můžete posílat na e-mail: legerska@divadlo-radost.cz.

Mnohokrát děkujeme za Vaši přízeň, těšíme se zde, v online světě, ale především v Divadle Radost!

Kráska a zvíře se vrací na jeviště Radosti

Po čase se opět můžeme těšit na inscenaci Kráska a zvíře, moderní adaptaci podle klasické francouzské pohádky. Jedna z nejkrásnějších francouzských pohádek pojednává o síle obětavosti a lásky, které dá hlavní hrdinka přednost před životem v přepychu a bohatství. Stejně jako ona i každý z nás žije příběh svého života. Někdo ten svůj tráví sledováním příběhů druhých, takže nakonec ani nemá kdy naplno prožít ten svůj. Nezáleží na tom, jak kdo vypadá v záři televizních reflektorů nebo při potlesku diváků v televizním studiu. Světla televizního studia z nás lepšího člověka neudělají.

Těšíme se v Radosti už 5. 3. 2023 v 10:00 a 14:30Více informací zde.

Naši partneři:

brno_logo

Divadlo Radost

příspěvková organizace
Bratislavská 216/32
602 00 Brno-Zábrdovice

IČO: 00489123
DIČ: CZ00489123
DS: k6dkmq9